Apie NEREPERE

Individualus dizainas, medžiagų kokybė ir ryškus stilistinis braižas – taip šiandien atrodo rankinių ir kitų natūralios odos galanterijos gaminių prekių ženklas NEREPERE. Jo įkūrėja Neringa Goberytė tiek kiekvienos rankinės dizainu, tiek gamyba rūpinasi asmeniškai ir neslepia – visi gaminiai gimsta iš didelės meilės klientui ir amatui. Savo rankinių, kuprinių, delninių ir aksesuarų pirkėją – veiklią ir šiuolaikišką, bet menišką ir gyvenimu besimėgaujančią moterį – Neringa turi mintyse kaskart, kai sėda prie darbo.

Šiemet NEREPERE produktų asortimente atsirado ir verslo klasės rankinių moterims, ir aksesuarų kompiuteriams, ir gaminių vyrams, kuriems rankinių dizaineriai dažnai skiria per mažai dėmesio. Rankinių dizainerė tiki, kad išskirtinio dizaino kokybiškų galanterijos gaminių reikia ir moterims, ir vyrams, kurie ir darbe, ir laisvalaikiu ieško būdų save išreikšti per savitą, ryškesnį ir individualų stilių. Būtent tokiems žmonėms Neringa jau kelerius metus kuria vienetinius galanterijos produktus iš natūralios, itin kokybiškos odos. Odas, o taip pat ir furnitūras, dizainerė kruopščiai parenka pati, neskubėdama gilinasi į galanterijos paslaptis, rankinių mados tendencijas, spėlioja, koks medžiagų bei spalvų derinys labiau tiks ir patiks vienam ar kitam klientui.

Ji sako puikiai žinanti, kad rasti niekur nematytą, savo stiliumi ypatingą ir kokybe nepriekaištingą daiktą nėra lengva užduotis. Būtent nuo tokių jos pačios iešojimų, kai neradusi tinkamos rankinės ją pasigamino pati, ir prasidėjo NEREPERE kelias, kuris šiandien dizainerę atvedė prie sėkmės – gaminių atpažįstamumo, sparčiai augančio gerbėjų skaičiaus ir solidžiai prasiplėtusio produktų asortimento. Pati nemėgstanti būti tik dar viena praeive minioje, Neringa kuria tiems, kurie savo individualumą švenčia kasdien ir nebijo jo pabrėžti specialiai jiems sukurtais vienetiniais dirbiniais.

13708250_537152459818375